• Αυτό το θέμα έχει 9 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 1 μήνα, 3 εβδομάδες πριν από τον χρήστη Αντώνης.
Επισκόπηση 9 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Γιώργος
      Επισκέπτης

Είναι μια από τις λίγες πλατφόρμες που βοηθά τον πελάτη και δεν εξαφανίζεται όταν αντιμετωπίζουν δυσκολίες στο εμπόριο. Με τους συμβούλους που συνεργαζόμουνα στο παρελθόν, με εξαπάτησαν και εξαφανιζόντουσαν μαζί με τα χρήματά μου και ούτε καν δεν απαντούσαν στις τηλεφωνικές κλήσεις και τα email μου.

• #6945 Απάντηση
      Αχιλλέας
      Επισκέπτης

Η tradestation είναι μια σοβαρή πλατφόρμα και μια απο τις καλύτερες κατά την άποψη μου. Εάν και δεν έχει συμβούλους αυτοί σου προσφέρουν trading center, όπου μπορώ να δημιουργήσω μια ιδέα που μπορεί να λάβει η αγορά.

• #6946 Απάντηση
      Χριστόφορος
      Επισκέπτης

Ήμουν πελάτης της TradeStation στο παρελθόν, αλλά δεν έχω μείνει για πολύ, καθώς δεν κατάφερα να παρακολουθώ τις ειδήσεις και να επενδύω. Μόλις οργανώσω τις δουλειές μου, σκέφτηκα να επιστρέψω ξανά.

• #6955 Απάντηση
      Αριστείδης
      Επισκέπτης

Μετά από μια περίοδο αρκετών εβδομάδων επένδυσης σε δοκιμαστικό λογαριασμό, επέστρεψα για να ανοίξω έναν πραγματικό λογαριασμό. Ήθελα να είμαι σίγουρος για αυτό που θα κάνω αφού είχα πολύ αρνητικές εμπειρίες με εταιρείες που με εξαπάτησαν. Η εξυπηρέτηση πελατών είναι πολύ ευγενική και με έχει βοήθησε πολύ. Ο σύμβουλος που με παρακολουθεί είναι πολύ σωστός με τα ωράρια και πολύ επαγγελματίας. Έχω μάθει πολλές τεχνικές και πράγματα σχετικά με τις διαδικτυακές συναλλαγές. Αυτή τη στιγμή σκέφτομαι να γίνω μέλος ενός χρηματοοικονομικού πλάνου.

• #24521 Απάντηση
      Λουκάς
      Επισκέπτης

Είμαι χρόνια στις διαδικτυακές επενδύσεις. Πιστέψτε με, από την εμπειρία που έχω μπορώ να καταλάβω ποιες είναι κάλες πλατφόρμες και ποιες όχι. Η TradeStation είναι από τις καλές πλατφόρμες αλλά στην αρχή μου πήρε καιρό να καταλάβω την λειτουργιά της.

• #24523 Απάντηση
      Σωκράτης
      Επισκέπτης

Είμαι πολύ δυσαρεστημένος με την πλατφόρμα αυτή διότι για κάθε ανάληψη έχει πολύ υψηλές προμήθειες. Σκέφτομαι σοβαρά να αποχωρήσω από αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #2795 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #24526 Απάντηση
      Απόστολος
      Επισκέπτης

Είναι μια έμπιστη και αξιόπιστη χρηματοοικονομική εταιρεία έκτος το ότι ως Αμερικάνικη πλατφόρμα, πάντα υπάρχουν καθυστερήσεις στην ενεργοποίηση του λογαριασμού. Στην αρχή δεν πολύ κατάλαβα την λειτουργιά της πλατφόρμας, αλλά με τον καιρό προσαρμοστικά.

• #24528 Απάντηση
      Γιώργος
      Επισκέπτης

Εγώ έχω αντιμετωπίσει κάποια προβλήματα με την εκτέλεση παραγγελίας. Φαινόταν ότι γινόταν η ολοκλήρωση της παραγγελίας αλλά στην ουσία ήταν ακόμα στην εκτέλεση. Θεωρώ είναι από τα πιο σημαντικά αυτό.

• #24530 Απάντηση
      Αντώνης
      Επισκέπτης

Για την Trade Station, έχω μια θετική άποψη. Δεν είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία για νέους και αρχάριους επενδυτές άλλα για επαγγελματίες για αυτό και εγώ μελέτησα έψαξα πολύ και μετά αποφάσισα να ενεργοποιήσω έναν πραγματικό λογαριασμό. Ευτυχώς δεν καθυστερήσαν πολύ.

Επισκόπηση 9 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: TradeStation
Οι πληροφορίες σας: