• Αυτό το θέμα έχει 78 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 1 εβδομάδα πριν από τον χρήστη Λεωνίδας.
Επισκόπηση 72 απαντητικών νημάτων

Αυτή η ενότητα είναι αφιερωμένη στο σχόλιο ή την ανταλλαγή των σκέψεών σας σχετικά με τα timarkets ή την διαδικτυακή πλατφόρμα επενδύσεων www.timarkets.com. Μπορείτε να γράψετε την εμπειρία σας για αυτόν τον μεσίτη www.timarkets.com. Με αυτόν τον τρόπο θα μπορείτε να βοηθήσετε όλους όσοι θέλουν να επενδύσουν σε αυτήν την πλατφόρμα.
Είναι το Timarkets μια πλατφόρμα που ικανοποιεί τις ανάγκες σας?
Είναι το www.timarkets.com μια σοβαρή πλατφόρμα?
Ποιες είναι οι άδειες που διαθέτει το Timarkets?
Τι προμήθειες προσφέρει το Timarkets?

Παρακαλώ σχολιάστε, για να βοηθήσετε όλους τους επισκέπτες του WallStreet-Blog.com

• Συντάκτης
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Εσείς τι πιστεύετε μπορείτε να εμπιστευτείτε μια άγνωστη πλατφόρμα;

• #42994 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Δεν την γνωρίζω αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία καθόλου και είμαι σε δίλημμα αν πρέπει να ενεργοποιήσω έναν πραγματικό λογαριασμό ή όχι.

• #42996 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

Όλοι μας είμαστε σε δίλημμα αν πρέπει να εμπιστευτούμε μια άγνωστη πλατφόρμα ή όχι άλλα αν δεν δοκιμάσουμε δεν θα ξέρουμε αν είναι καλή ή όχι. Εγώ αυτής της άποψης είμαι.

• #42998 Απάντηση
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος μπορεί να μου που αν την γνωρίζει αυτήν χρηματοοικονομική εταιρεία; Από τις πληροφορίες που πήρα στο διαδίκτυο μου φάνηκε ότι έχει κάλες υπηρεσίες.

• #43000 Απάντηση
        Φίλιππος
        Επισκέπτης

Έτσι είναι γιατί και εγώ έψαξα και είδα κάλες υπηρεσίες. Θα ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό και θα επενδύσω ένα χαμηλό κεφάλαιο για να κατανοήσω και την λειτουργία της πλατφόρμας και αν γίνεται γρήγορα η ανάληψη χρημάτων.

• #43010 Απάντηση
      Παύλος
      Επισκέπτης

Κατά την προσωπική μου άποψη, διότι κάπως έτσι ξεκίνησα και εγώ τις διαδικτυακές επενδύσεις. Ενεργοποίησα στην αρχή τον πραγματικό λογαριασμό με το ελάχιστο κεφάλαιο για να δω αν θα καθυστερήσει η ανάληψη. Τελικά όλα πήγαν κάλα και θα συνεχίσω τις συναλλαγές μου μαζί τους.

• #43018 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Στην αρχή και εγώ δυσκολεύτηκα να εμπιστευτώ μια τέτοια πλατφόρμα άλλα μετά σκεφτικά να ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό. Ευτυχώς είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία που σου παρέχει διαχειριστή λογαριασμό ανεξάρτητου ποσού. Αυτός είναι ένας λόγος που την εμπιστευτικά αυτήν την πλατφόρμα.

• #43022 Απάντηση
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε αυτήν την πλατφόρμα και αν είναι έμπιστη πλατφορμα;

• #43031 Απάντηση
        Ηρακλής
        Επισκέπτης

Δεν έχω πολύ καιρό που συναλλάσσομαι με αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία άλλα μπορώ να μέχρι στιγμής όλα λειτουργούν σωστά.

• #43038 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Έχει χαμηλά spreads και προμήθειες με ικανοποιεί πολύ αυτό διότι σε σχέση με άλλες πλατφορμες εξασφαλίζω περισσότερα κέρδη.

• #43047 Απάντηση
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Ήμουν δύσπιστος στην αρχή στο να ενεργοποιήσω έναν πραγματικό λογαριασμό όμως δεν ξέρω κάτι μέσα μου μου έλεγε να την εμπιστευτώ. Αποφάσισα να ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό και ευτυχώς όλα πήγαν όπως το περίμενα η ανάληψη χρημάτων δεν καθυστερεί καθόλου.

• #43056 Απάντηση
      Γεράσιμος
      Επισκέπτης

Η εξυπηρέτηση πελατών είναι πολύ καλή και ευγενική είναι διαθέσιμοι 24/5. Μου αρέσει πολύ που συναλλάσσομαι μαζί τους.

• #43059 Απάντηση
      Κυριάκος
      Επισκέπτης

Το Timarkets είναι ένας μεσίτης με ένα ευρύ φάσμα αγορών. Κάθε επενδυτής μπορεί να διαλέξει σε ποιες αγορές να επικεντρωθεί, υπάρχουν πολλές επιλογές.

• #43061 Απάντηση
      Λουκάς
      Επισκέπτης

To Timarkets είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία έμπιστη και σοβαρή. Ο καθένας από μας μπορεί να επενδύσει είτε είναι αρχάριος είτε είναι επαγγελματίας επενδυτής.

• #43063 Απάντηση
      Ορέστης
      Επισκέπτης

Έχω επενδύσει σε αυτόν τον μεσίτη για ένα χρόνο και δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα. Η απόσυρση είναι πολύ γρήγορη και η εξυπηρέτηση πελατών είναι πολύ ευγενική και έχει γρήγορη ανταπόκριση. Είμαι πολύ χαρούμενος με αυτόν τον μεσίτη.

• #43073 Απάντηση
      Σέργιος
      Επισκέπτης

Στο παρελθόν έχω πέσει θύμα απάτης από άλλους μεσίτες. Η αλήθεια είναι δύσκολο να εμπιστευτεί ξανά μια πλατφορμα. Στην αρχή, ενεργοποίησα έναν λογαριασμό με το ελάχιστο κεφάλαιο για να δω αν είχα πρόβλημα ανάληψης. Όλα πήγαν καλά και θα συνεχίσω να επενδύω με περισσότερα χρήματα.

• #43083 Απάντηση
      Δημοσθένης
      Επισκέπτης

Οι αγορές των ΗΠΑ χτυπήθηκαν αφού ο Trump ανακοίνωσε ότι ήταν θετικός για τον Covid-19. Κατά τη γνώμη μου, αυτή είναι μια δύσκολη στιγμή για τον επενδυτικό τομέα. Πρέπει να είμαστε προσεκτικοί με τις επενδυτικές μας κινήσεις.

• #43092 Απάντηση
        Λάμπρος
        Επισκέπτης

Πιστεύω ότι αν ακούσετε τις συμβουλές του διαχειριστή λογαριασμού, μπορείτε να εξασφαλίσετε κέρδη. Για παράδειγμα, έχω επενδύσει στην Apple και βλέπω μεγάλη ζήτηση μετά την κυκλοφορία του iphone12.

• #43102 Απάντηση
      Μιλτιάδης
      Επισκέπτης

Το Timarkets είναι μια από τις καλύτερες πλατφόρμες επενδύσεων. Πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών. Ο οικονομικός σύμβουλος με βοηθά να επενδύσω και μου στέλνει τα νέα της ημέρας καθημερινά.

• #43104 Απάντηση
      Γιάννης
      Επισκέπτης

Η πανδημία covid-19 έφερε ταραχές στην παγκόσμια οικονομία και επηρέασε το χρηματιστήριο πρέπει να είμαστε προσεκτικοί σε ποιες αγορές θα κινηθούμε. Εγώ προς το παρών δεν θα κινηθώ κάπου, περιμένοντας ότι θα αλλάξουν τα πράγματα.

• #43106 Απάντηση
      Γιώργος
      Επισκέπτης

Είμαστε σε ένα δεύτερο lockdown και όλος ο κόσμος φοβάται για τα χειρότερα. Είμαι ένα άτομο που ασχολούμαι εδώ και αρκετά χρόνια στις διαδικτυακές επενδύσεις και πλέον είμαι επαγγελματίας επενδυτής μπορώ να ξεχωρίσω μια πλατφόρμα αν είναι καλή ή όχι Πιστέψτε με είναι πολύ καλή πλατφόρμα.

• #43108 Απάντηση
      Θανάσης
      Επισκέπτης

Σας προσφέρει χαμηλά spread και προμήθειες. Δεν νομίζω ότι κανείς θέλει τίποτα περισσότερο από αυτά τα δύο. Είναι εύκολο στη χρήση της η πλατφόρμα ακόμη και για αρχάριους.

• #43110 Απάντηση
      Σωκράτης
      Επισκέπτης

To Timarkets είναι μια εξουσιοδοτημένη πλατφόρμα. Είναι μια πλατφόρμα για επαγγελματίες και μη επαγγελματίες επενδυτές. Εάν είστε απλώς αρχάριος, τα διαδικτυακά σεμινάρια μπορούν να σας βοηθήσουν να μάθετε πώς λειτουργεί η πλατφόρμα.

• #42751 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #43081 Απάντηση
      Νικηφόρος
      Επισκέπτης

Το Timarkets είναι μια καλή χρηματοοικονομική εταιρεία. Έχει πολλές άδειες. Μερικές φορές αντιμετώπισα κάποια μικρά ζητήματα, αλλά συνολικά είναι μια καλή πλατφόρμα.

• #43112 Απάντηση
      Απόστολος
      Επισκέπτης

Είναι μια αξιόπιστη και εξουσιοδοτημένη πλατφόρμα. Η πλατφόρμα είναι πολύ εύκολη στη χρήση της. Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι άλλο γιατί είμαι ικανοποιημένος.

• #43114 Απάντηση
      Λάζαρος
      Επισκέπτης

Το Timarkets είναι μια σοβαρή, διαφανής και έγκυρη πλατφόρμα.

• #43116 Απάντηση
      Σταύρος
      Επισκέπτης

Έχω πολλά χρόνια στον τομέα των διαδικτυακών επενδύσεων, έχω πολύ εμπειρία. Μπορώ να σας ενημερώσω ότι αυτός ο μεσίτης είναι ένας από τους καλύτερους. Επενδύστε για κέρδος, αλλά όχι χωρίς τη συμβουλή ενός χρηματοοικονομικού συμβούλου.

• #43118 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Είχα έναν λογαριασμό εδώ, αλλά επειδή είχα πολλούς λογαριασμούς σε άλλες πλατφόρμες, αποφάσισα να τον απενεργοποιήσω εδώ. Επέστρεψα πριν από λίγο και βλέπω θετικές αλλαγές. Με τον καιρό θα δω αν έχω πάρει τη σωστή απόφαση.

• #56195 Απάντηση
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με τον μεσίτη Timarkets, στην αρχή φοβόμουν να επενδύσω, αλλά αν δεν το δοκιμάσεις δεν θα ξέρεις αν αξίζει τον κόπο ή όχι.

• #56197 Απάντηση
      Κυριάκος
      Επισκέπτης

Λατρεύω τα Timarkets. Στην αρχή ενεργοποίησα έναν λογαριασμό demo και σε πολύ σύντομο χρόνο διάστημα ενεργοποίησα έναν πραγματικό λογαριασμό διότι είναι πολύ εύκολη στην χρήση της η πλατφόρμα και την κατανόησα πολύ γρήγορα.

• #58540 Απάντηση
      Νίκος
      Επισκέπτης

Με το Timarkets είμαι ικανοποιημένος διότι ο οικονομικός σύμβουλος με έχει συμβουλέψει σε ποιες αγορές να επικεντρωθώ και μπορώ να πω ότι οι συμβουλές του με έχουν βοηθήσει να εξασφαλίσω κέρδη που στο παρελθόν δεν τα φανταζόμουν καν. Με τον καιρό επίσης άρχισα να εξελίσσομαι διότι ο διαχειριστής λογαριασμού με συμβουλεύει σωστά και εγώ μπορώ να καταλάβω καλύτερα πλέον πώς να κινούμαι.

• #58566 Απάντηση
      Αλκιβιάδης
      Επισκέπτης

To Timarkets έχει άδεια MFA και αυτός είναι ο κύριος λόγος που τον εμπιστεύομαι και δεν φοβάμαι ότι θα εξαπατηθώ. Θα ήθελα να αναφέρω ότι επίσης έχει γρήγορη εκτέλεση ολοκλήρωση παραγγελίας, υπάρχει κάτι καλύτερο από αυτό θεωρώ πως όχι.

• #58542 Απάντηση
      Θανάσης
      Επισκέπτης

Στο παρελθόν έχασα πολλά χρήματα από τις κακές άβουλες των οικονομικών συμβουλών. Με το timarkets κατάφερα να διασώσω τουλάχιστον τον 55% των χρημάτων που έχασα, αυτός είναι ο λόγος που τον εμπιστεύομαι και συνεχίζω μαζί τους. Είμαι πολύ χαρούμενος με αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #58612 Απάντηση
      Κυριάκος
      Επισκέπτης

Διάβασα όλα αυτά τα θετικά σχόλια και μπορώ να πω ότι με βοήθησαν αρκετά ώστε να πάρω μια απόφαση να ενεργοποιήσω έναν πραγματικό λογαριασμό. Είναι μια αξιόπιστη, έμπιστη και σοβαρή χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #58650 Απάντηση
      Σάββας
      Επισκέπτης

Έχω χρόνια που επενδύω σε διάφορες πλατφόρμες forex και σίγουρα μπορώ να εκφέρω την άποψη μου και να έχει μεγάλη βάση. Το timarkets έμενα με έχει κάνει από έναν αρχάριο επενδυτή σε έναν επαγγελματία και μέρα με την μέρα εξελίσσομαι όλο και περισσότερο.

• #73438 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Η χρηματοοικονομική εταιρεία Timarkets είναι μια ολοκληρωμένη πλατφόρμα για αυτό και εγώ τον επέλεξα για τις επενδύσεις μου. Ασχολούμαι αρκετά χρόνια στις διαδικτυακές επενδύσεις και θεωρώ ότι μπορώ να έχω μια άποψη για αυτόν τον τομέα και η άποψη μου είναι πολύ θετική για τον Timarkets, σίγουρα θα συνεχίσω τις επενδύσεις μαζί του.

• #59926 Απάντηση
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Οι γονείς μου παλαιότερα ασχολιόντουσαν με τις επενδύσεις μέσω τράπεζας, από αυτούς έχω ακούσει για επενδύσεις όμως δεν ήξεραν τον καλύτερο τρόπο που υπάρχει τώρα, να επενδύσεις μέσω του διαδικτύου γρήγορα και με άμεσα αποτελέσματα, έτσι εξήγησα στους γονείς μου πώς μπορούμε να λειτουργήσουμε μέσω του διαδικτύου και τους φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον. Έψαξα στο διαδίκτυο για να βρω μια καλή χρηματοοικονομική εταιρεία και από ότι διάβασα το Timarkets είναι μια από αυτές, είχε κάλα στοιχειά και επίσης μπορώ να παρακολουθήσω δωρεάν διαδικτυακά μαθήματα και να καταλάβω την λειτουργιά της πλατφόρμας. Ανυπόμονο να ξεκινήσω τις προ τεσ μου επενδύσεις.

• #59928 Απάντηση
      Γιάννης
      Επισκέπτης

Ο διαχειριστής λογαριασμού μου στέλνει σήματα καθημερινά και με ενημερώνει για τις εξελίξεις στο χρηματιστήριο μπορώ επίσης να πω ότι όλα αυτά γίνονται δωρεάν. Στην αρχή ενεργοποίησα έναν λογαριασμό με ένα χαμηλό ποσοστό κεφαλαίου και στην πορεία επένδυα όλο και μεγαλυτέρα κεφάλαια διότι έβλεπα μόνο καλά αποτελέσματα από αυτήν την πλατφόρμα και από την βοήθεια του διαχειριστή λογαριασμού. Το timarkets είναι μια ολοκληρωμένη χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #59930 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

To Timarkets είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία εξουσιοδοτημένη και έμπιστη αλλά το πιο σημαντικό είναι για μένα ότι η εξυπηρέτηση πελατών που είναι ευγενική και με έχει βοηθήσει να μου δίνει ότι πληροφορία χρειαστώ. Έχω χρόνια στις διαδικτυακές επενδύσεις και με διάφορες χρηματοοικονομικές εταιρείες και μπορώ να πω ότι το Timarkets ειναι από τις 10 τοπ καλύτερες χρηματοοικονομικές εταιρείες.

• #62663 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Τα κρούσματα καθημερινά όλο και αυξάνονται και δεν αρκεί μόνο αυτό αλλά όλοι πλέον μιλάνε για τον καινούριο Ίο που κυκλοφορεί και είναι ακόμα πιο επικίνδυνος. Παρατηρούμε ότι το χρηματιστήριο επηρεάζεται από αυτήν την κατάσταση όμως εγώ είμαι ήσυχος διότι με τις επενδύσεις πού έχω κάνει στο Timarkets με έχει βοηθήσει να έχω εξασφαλίσει αρκετά κέρδη και να μην φοβάμαι για το μέλλον μου.

• #62665 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

To Timarkets με βοήθησε να καταλάβω πως υπάρχουν χρηματοοικονομικές εταιρείες που είναι έμπιστες, σοβαρές και εξουσιοδοτημένες. Στην η αρχή η αλήθεια είναι ότι φοβόμουν να μπω στον διαδικτυακό κόσμο τον επενδύσεων αλλά ευτυχώς ξεκίνησα με μια εταιρεία που δεν με απογοήτευσε καθόλου.

• #63164 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Στο παρελθόν αντιμετώπισα πολλά προβλήματα με άλλες χρηματοοικονομικές εταιρείες και η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να εμπιστευτώ κάποια άλλη χρηματοοικονομική εταιρεία, αν και έχω διαβάσει πολλά θετικά σχόλια και κριτικές για το timarkets. Κάποιος που είναι πιο έμπειρος επένδυσης ή τουλάχιστον που κάνει συναλλαγές με τον Timarkets , μπορεί να μου πει την άποψη του;

• #64115 Απάντηση
        Άγγελος
        Επισκέπτης

Θα σε συμβούλευα να μην φοβηθείς και να εμπιστευτείς τον Timarkets διότι είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία που δεν θα σε απογοητεύσει και δεν θα μετανιώσεις στιγμή που εμπιστευτικές τα χρήματα σου εδώ, το μόνο που θα ήθελα να επισημάνω και να σε συμβουλέψω εγώ προσωπικά είναι εάν είσαι ακόμα αρχάριος παρακολούθησε τα διαδικτυακά σεμινάρια που προσφέρει δωρεάν και ακολούθησε τις συμβουλές του διαχειριστή λογαριασμού.

• #64404 Απάντηση
      Κώστας
      Επισκέπτης

Επειδή έκανα τώρα εγγραφή στην εταιρεία μου ζητήσανε καποια προσωπικά στοιχεία για ταυτοποίηση –ταυτότητα φωτοτυπία , λογαριασμό ρεύματος, και την κάρτα με κρυμμένα κάποια νούμερα. Μπορεί να μου πει κάποιος αν έτσι γίνεται η διαδικασία και σε άλλες εταιρίες?

• #64445 Απάντηση
        Νίκος
        Επισκέπτης

Κ. Κώστα εγώ διαπραγματεύομαι στον τομέα των διαδικτυακών επενδύσεων εδώ και αρκετά χρόνια και αυτή είναι η διαδικασία που ακολουθούν όλες οι εταιρείες. Μην ανησυχείτε για τίποτα.

• #66206 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Το Timarkets είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία που με έχει βοηθήσει να εξασφαλίσω χρήματα που είχα χάσει με άλλες χρηματοοικονομικές εταιρείες, παλαιότερα είχα επενδύσει σε πλατφόρμες που αποδείχθηκαν ψεύτικες και μου έκλεψαν τα χρήματα μου. Ευτυχώς με την βοήθεια του Timarkets έχω καταφέρει να εξασφαλίσει μέχρι και το 50% των χαμένων χρημάτων.

• #66208 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Μια εξαιρετική πλατφόρμα! Είμαι πιστός πελάτης τους εδώ και χρόνια. Αφού εξαπατήθηκα από άλλες χρηματοοικονομικές έτερης, αποφάσισα να βασιστώ στον Timarkets. Από τότε συνέχισα να είμαι πελάτης τους. Τον συνιστώ σε όσους αναζητούν μια σοβαρή και αξιόπιστη χρηματοοικονομική εταιρεία να βασιστούν στον Timarkets, δεν θα σας απογοητεύσει.

• #69116 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Το Bitcoin έχει μια πτώση της τιμής του και ο διαχειριστής λογαριασμού με συμβούλεψε να πουλήσω πριν κατεβεί η τιμή του ακόμα περισσότερο. Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις ακούω τις συμβουλές του διαχειριστή λογαριασμού διότι με συμβουλεύει πολύ σωστά.

• #69118 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία διότι έχει χαμηλά spreads και προμήθειες έτσι καταφέρνω να εξασφαλίσω περισσότερα χρήματα όταν κάνω κέρδη. Η ανάληψη χρημάτων δεν καθυστερεί και έχει ένα ευρύ φάσμα αγορών.

• #70115 Απάντηση
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

Το Timarkets είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία που ο καθένας από εμάς μπορεί να ενταχθεί είτε είναι επαγγελματίας επενδυτής είτε είναι άπειρος επενδυτής για αυτό και εγώ τον επέλεξα διότι στην αρχή ήμουν τελείως άμαθης. Με την πάροδο του χρόνου και με την βοήθεια του διαχειριστή λογαριασμού έχω καταφέρει να γίνω ένας επαγγελματίας επενδυτής πλέον.

• #73500 Απάντηση
      Δημοσθένης
      Επισκέπτης

Ο διαχειριστής λογαριασμού είναι επαγγελματίας και με συμβουλεύει πάρα πολύ σωστά κάθε φορά. Συνεργαζόμαστε πάρα πολύ κάλα μαζί και σχεδιάζουμε συνεχεία οικονομικά πλάνα για το μέλλον.

• #75497 Απάντηση
      Λάμπρος
      Επισκέπτης

Όλοι συζητάνε για ένα τέταρτο κύμα και εμείς είμαστε σε ένα συνεχές lockdown από τον Δεκέμβριο. Οι ειδήσεις μας ανέφεραν τα νέα μετρά και σιγά σιγά θα βγούμε από το lockdown που βρισκόμαστε, επιτέλους διότι η οικονομία πάει από το κακό στο χειρότερο.

• #75499 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Η προσωπική μου εμπειρία με την χρηματοοικονομική εταιρεία Timarkets είναι πάρα πολύ καλή. Αναφέρω την άποψη διότι έτσι μπορώ να βοηθήσω και άλλους επενδυτές να πάρουν την σωστή απόφαση και να εμπιστευτούν αυτήν την πλατφόρμα. Μην φοβηθείτε να επενδύσετε διότι είναι μια εξουσιοδοτημένη, σοβαρή και έμπιστη χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #79189 Απάντηση
      Ματθαίος
      Επισκέπτης

Ο καθένας από εμάς μπορεί να έχει μια άποψη σχετικά με αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία αν και μόνο είναι πελάτης της και όχι άσκοπα. Αυτός είναι ο λόγος που σκέφτηκα να πω την άποψη μου διότι συναλλάσομαι μαζί τος περίπου 6 μήνες και η ανάληψη χρημάτων δεν έχει καθυστερήσει πάνω από 2-3 μέρες, είναι μια λογική αναμονή.

• #79198 Απάντηση
      Άγγελος
      Επισκέπτης

Επιτέλους μετά από τόσο καιρό lockdown έχουν πάρει καινούρια μέτρα και δεν θα είμαστε πια σε ένα τόσο αυστηρό lockdown, καλά κάνουν διότι η οικονομία της χώρας έχει κατστραφεί τελείως. Ευελπιστώ να πάνε όλα καλά.

• #85156 Απάντηση
      Άγγελος
      Επισκέπτης

Το Timarkets θεωρώ ότι είναι μια εταιρεία που δεν φοβάμαι να επενδύσω μεγάλα ποσά διότι ο διαχειριστής λογαριασμού με συμβουλεύει παρά πολύ σωστά και βλέπει μόνο το συμφέρον του πελάτη του. Είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτόν την χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #85158 Απάντηση
      Κυριάκος
      Επισκέπτης

Έχω δύο λογαριασμούς ενεργοποιημένους και με άλλες πλατφόρμες αλλά έχω συνηδητοποιήσει ότι είναι χάσιμο χρόνο να έχεις πολλούς λογαριασμούς εφόσον μπορείς να έχεις μόνο έναν σε μια πλατφόρμα που είναι ολοκληρωμένη. Αυτός είναι ο κυρίως λόγος που εγώ συνεχίζω να κάνω συναλλαγές μέσω του Timarkets διότι είναι πλήρης.

• #85160 Απάντηση
      Ορέστης
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να πω ότι νιώθω μεγάλη ασφάλεια και εμπιστοσύνη στον Timarkets διότι μέχρι στιγμής δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ. Επενδύω πάνω από 3 χρόνια και μπορώ να έχω μια άποψη για τον Timarkets και είναι παρά πολύ θετική εφόσον έχω τόσο καιρό που συναλλάσομαι μαζί του.

• #87460 Απάντηση
      Θωμάς
      Επισκέπτης

Ξεκίνησαν σιγά σιγά κάποιες επιχειρήσεις να ανοίγουν αν και με click away, πάλι θεωρώ ότι είναι μια ανάσα για της επιχειρήσεις και την οικονομία της χώρας. Όμως μπορώ να πω ότι κάποιες πόλεις της χώρας μα συνεχίζουν να είναι σε lockdown.

• #87462 Απάντηση
      Λουκάς
      Επισκέπτης

Το Timarkets είναι μια ολοκληρωμένη πλατφόρμα. Νιώθω μεγάλη ικανοποίηση που συνεργάζομαι με τον Timarkets. Είμαι πολύ χαρούμενος που μέχρι στιγμής δεν έχω χάσει χρήματα.

• #93008 Απάντηση
      Άγγελος
      Επισκέπτης

Ο Timarkets είναι ένας μεσίτης έμπιστος και σοβαρός νιώθω ασφάλεια και σιγουριά μαζί τους. Επίσης έχω καταφέρει να εξασφαλίσω ένα μεγάλο ποσό κερδών και συνεχίζω να τον εμπιστεύομαι διότι έχω ένα στόχο, να αγοράσω ένα ακριβό αυτοκίνητο.

• #93010 Απάντηση
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

Είναι μια τέλεια πλατφόρμα συναλλαγών. Η εμπειρία μου μαζί τους είναι καταπληκτική και πολύ ευχάριστη. Μου αρέσει πολύ να κάνω συναλλαγές μέσω του Timarkets.

• #93012 Απάντηση
      Νικήτας
      Επισκέπτης

Έχουν αρχίσει σε πόλεις να ανοίγουν καταστήματα και εμπορικά κέντρα. Σιγά-σιγά θα βγούμε από το lockdown και θα έχουμε ένα πιο ελεύθερο καλοκαίρι, ευυχος διότι πολλές επιχειρήσεις είχαν μεγάλο αντίκτυπο από τον covid-19.

• #93014 Απάντηση
      Σέργιος
      Επισκέπτης

Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι πελάτης του Timarkets διότι έχω καταφέρει να εξασφαλίσω ένα πολύ καλό εισόδημα όλον αυτόν τον καιρό που επιχείρηση μου λόγω της κατάστασης ήταν κλειστά. Έχω ένα χρόνο που κάνω συναλλαγές μέσω του Timarkets από όταν ήμασταν στην πρώτη καραντίνα.

• #95315 Απάντηση
      Λουκάς
      Επισκέπτης

Βγήκαμε από το lockdown και τα εστιατόρια και οι καφετέρειες επιτέλους άνοιξαν. Επίσης περιμένουμε τπυρίστες από κάποιες χώρες και επιτέλους θα επιστρέψουμε στισ δουλειές μας, εάν δεν ήταν το Timarkets δεν ξέρω πως θα είχα αντιμετωπίσει αυτό το lockdown.

• #95317 Απάντηση
        Ορέστης
        Επισκέπτης

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Είμαι πολύ ευχαριστημένος που είμαι πελάτης του Timarkets διότι έχω εξασφαλίσει να έχω ένα εισόδημα και να αντιμετωπίσω το lockdown.

• #101766 Απάντηση
      Λάζαρος
      Επισκέπτης

Υπάρχουν αγορές που μπορούν να σου εξασφαλίσουν πολλά κέρδη και εγώ προσπαθώ να εμπιστεύομαι τις συμβουλές του διαχειριστή λογαριασμού για αυτό και κάνω ασφαλείς βήματα και με πολύ μεγάλη σκέψη. Δεν λειτουργώ με παρορμητικότητα.

• #101768 Απάντηση
      Χρήστος
      Επισκέπτης

Είμαι πελάτης αυτής της εταιρείας εδώ και πολλά χρόνια και μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι είναι μια πολύ έμπιστη εταιρεία και σοβαρή. Η ανάληψη χρημάτων δεν καθυστερεί.

• #101770 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Τα κρούσματα του covid-19 συγκριτικά με παλαιότερα έχουν μειωθεί αρκετά διότι έχει ξεκινήσει και ο εμβολιασμός σε πολλές πόλης της χώρας.Ελπίζω πολύ γρήγορα να να βγούμε από αυτήν την κατάσταση.

• #101772 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

Είμαι ένα άτομο που ασχολείται παρά πολλά χρόνια με τις διαδικτυακές συναλλαγές, γύρω στα 9 χρόνια. Έχω παρά πολλές εμπεριες σε αυτόν τον τομέα και άσχημες και καλές οπότε μπορώ να έχω μια άποψη σχετικά με τις χρηματοοικονομικές εταιρείες. Είναι μια παρά πολύ καλή εταιρεία και ολοκληρωμένη.

• #101774 Απάντηση
      Δημοσθένης
      Επισκέπτης

Όταν πήρα την απόφαση να ασχοληθώ με τις διαδικτυακές συναλλαγές ήμουν λίγο δύσπιστος, ξεκίνησα να ψάχνω στο διαδίκτυο για μια χρηματοοικονομική εταιρεία έμπιστη και σοβαρή έτσι έπεσα πάνω στον Timarkets, διάβασα τα θετικά σχόλια που είχε και τις θετικές κριτικές και ενεργοποίησαν έναν λογαριασμό. Έκανα μια επένδυση και περιμένω τα πρώτα αποτελέσματα.

• #101776 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Για μένα είναι μια τέλεια πλατφόρμα συναλλαγών. Συναλλάσσομαι και εμπιστεύομαι τα χρήματα μου εδώ και ένα χρόνο στον Timarkets, όλα καλά προς το παρόν.

• #106464 Απάντηση
      Διονύσης
      Επισκέπτης

Όταν επιλέγω να ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό με μια χρηματοοικονομική εταιρεία ψάχνω πολύ καλά σε ποια εταιρεία θα εμπιστευτώ τα χρήματα μου. Ο Timarkets από αυτά που διάβασα στο διαδίκτυο και τα γενικά σχόλια που υπάρχουν για αυτήν την εταιρεία θεωρώ ότι είναι μια ολοκληρωμένη και σβάρνα εταιρεία. Ενεργοποίησαν έναν λογαριασμό και θα ξεκινήσω τις συναλλαγές.

• #106466 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Προσπαθώ να ενημερώνομαι συνέχεια για τις εξελίξεις που συμβενουν στο χρηματηστήριο και στον επενδυτικό τομέα. Ήθελα να επισημάνω ότι ο Timarkets ως εταιρεία μου στέλνει ενημερωτικά email και σήματα έτσι ώστε να μπορέσω να βρω αγορές που να αξίζει να κανείς επενδυτικές κινήσεις.

• #106468 Απάντηση
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

Έχει ξεκινήσει ο τουρισμός στην χώρα μας και ο μεγαλύτερος αριθμός του πληθυσμού μας έχει εμβολιαστεί. Πιστεύω ότι θα έχουμε ένα πολύ καλό καλοκαίρι και ειδικά από οικονομικής άποψης διότι είχαμε εν χρόνο που είμασταν σε καραντίνα και πολλές επιχειρήσεις είχαν πολλά προβλήματα στον οικονομικό τομέα.

• #106470 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

Πριν μια εβδομάδα έκανα ανάληψη των χρημάτων μου και η επένδυση που είχα κάνει πήγε πολύ καλά, φυσικά μετά την παρότρυνση του οικονομικού συμβούλου.

• #106472 Απάντηση
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

Έχω λογαριασμούς ενεργοποιημένους και με δύο άλλες πλατφόρμες αλλά μπορώ να πω ότι με τον Timarkets είμαι περισσότερος ικανοποιημένος διότι θεωρώ ότι είναι μια επαγγελματίας και σοβαρή εταιρεία. Προσωπικά εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος.

• #106474 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Έχω πέσει κάποιες φορές θύμα απάτης από ψεύτικες πλατφόρμες που σε πιέζουν και μέσω τηλεφώνου να επενδύσεις μαζί τους και έχω χάσει πολλά χρήματα για αυτό και κάνω αυτό το σχόλιο. Τον Timarkets τον εμπιστευτικά διότι με παρότρυνε ο αδερφός μου συνεργάζεται μαζί του για πάνω από ένα χρόνο. Χάρη στον Timarkets έχω καταφέρει μέχρι στιγμής να διασώσω ένα μεγάλο μέρος των χαμένων μου χρημάτων.

Επισκόπηση 72 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: Timarkets
Οι πληροφορίες σας: