• Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 μήνες πριν από τον χρήστη Διονύσης.
Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Αντώνης
      Επισκέπτης

Η Sofi είναι μια πλατφόρμα που δεν έχει ελάχιστο ποσό επένδυσης, μπορεί ο καθένας να επενδύσει όσα θέλει. Έχει χαμηλά spreads και προμήθειες ακόμα και ένας αρχάριος αξίζει να δοκιμάσει να επενδύσει.

• #24004 Απάντηση
      Νίκος
      Επισκέπτης

Στην πλατφόρμα Sofi συναλλάσσομαι για αρκετά χρόνια, με ευχαριστεί πολύ που επενδύω όσα θέλω και με χαμηλές προμήθειες και spreads. Είναι μια καλή πλατφόρμα γρήγορη εκτέλεση παραγγελίας και εύκολη στην χρήση της

• #24006 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Αποφάσισα να επενδύσω στην πλατφόρμα Sofi διότι έχει την επιλογή του Roboadvisor. Είμαι πολύ απασχολημένος με την δουλειά και με αυτήν την δυνατότητα όλα γίνονται αυτόματα και πιο εύκολα για μένα. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος με την πλατφόρμα.

• #2753 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #24008 Απάντηση
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

Έψαξα αρκετά για αυτήν την πλατφόρμα, είδα πολλά θετικά σχόλια. Με ενδιαφέρει να ενεργοποιήσω έναν πραγματικό λογαριασμό αλλά θα ήθελα στην αρχή να δοκιμάσω έναν demo λογαριασμό δυστυχώς η πλατφόρμα δεν σου δίνει αυτή την δυνατότητα όμως έχεις την επιλογή να επενδύσεις όσα θες. Κάτι είναι και αυτό, σκέφτομαι σοβαρά να γίνω πελάτης της Sofi.

• #24010 Απάντηση
      Διονύσης
      Επισκέπτης

Σε σχέση με άλλες Αμερικάνικες πλατφόρμες είναι η μόνη πλατφόρμα που καθυστερεί μονό μια μέρα για την ενεργοποίηση λογαριασμού. Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι πρέπει να επενδύεις μόνο σε δολάρια, οπότε θα πρέπει να κάνεις ανταλλαγή νομίσματος.

Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: SoFi
Οι πληροφορίες σας: