Επισκόπηση 6 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Κατά την άποψη μου έχουν πολύ υψηλά spreads και προμήθειες, θα μπορούσα να σας επισημάνω πολύ υψηλά. Αν ψάξετε κάλα θα μπορείτε να βρείτε καλύτερες χρηματοοικονομικές εταιρείες.

• #23941 Απάντηση
      Λάζαρος
      Επισκέπτης

Ενεργοποίησα τον πραγματικό λογαριασμό με το ελάχιστο κεφάλαιο, καθώς βλέπω ότι είναι μια εξουσιοδοτημένη πλατφόρμα. Συναλλάσσομαι μαζί τους για αρκετό καιρό όμως δεν με ικανοποιεί η πλατφόρμα mt4. Θα δω πως θα κυλήσουν τα πράγματα και θα ενεργήσω αναλόγως.

• #23943 Απάντηση
      Γιώργος
      Επισκέπτης

Δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος μαζί τους για να συνεχίσω να συναλλάσσομαι μαζί τους. Αρχικά όλα φαίνονταν εντάξει όπως με τις περισσότερες πλατφόρμες, έπειτα αρχίσαν τα προβλήματα.

• #23946 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Η υποστήριξη πελατών δεν απαντάει σχεδόν πότε σε καμιά ερωτήσει που τους έχω αναθέσει. Η Skilling δεν προσφέρει κάλες υπηρεσίες και δεν είναι γρήγορη στην εκτέλεση παραγγελίας.

• #2730 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #23949 Απάντηση
      Νικηφόρος
      Επισκέπτης

Περισσότερα πλήρωσα για τις προμήθειες πάρα αυτά που κέρδισα έτσι και απενεργοποίησα πολύ γρήγορα τον λογαριασμό. Ευτυχώς δεν επένδυσα πολλά.

• #23951 Απάντηση
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Δεν μπορείς να πεις ότι είναι μια ψεύτικη πλατφόρμα άλλα σίγουρα χρειάζονται πολλά ακόμα για να βελτιωθεί αρκετά.

Επισκόπηση 6 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: Skilling
Οι πληροφορίες σας:

Ακύρωση