• Αυτό το θέμα έχει 6 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 8 μήνες, 4 εβδομάδες πριν από τον χρήστη Αιμιλιανός.
Επισκόπηση 6 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Διονύσιος
      Επισκέπτης

Σας συμβουλεύω όλους να επικεντρωθείτε στους αμερικανικούς τίτλους και οι πιο λάτρεις της κρυπτογράφησης να αγοράσουν τα bitcoin. Μια μεγάλη κίνηση αναμένεται να συμβεί στην αγορά με τίτλους του Amazon και Netflix.

• #24088 Απάντηση
      Αιμιλιανός
      Επισκέπτης

Καλησπέρα σας. Η Robinhood είναι μια πλατφόρμα που μπορείς να ξεκινήσεις τις επενδύσεις σου με ότι κεφάλαιο θες, δικαιολογημένα δεν έχει demo λογαριασμό. Στην αρχή μέχρι να μάθω την πλατφόρμα έχασα μικρά ποσά αλλά τώρα έχω αρκετά κέρδη και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

• #24079 Απάντηση
      Θωμάς
      Επισκέπτης

Οι Αμερικάνικες πλατφόρμες κατά την δική μου άποψη δεν είναι αρκετά κάλες. Το μονό που μου αρέσει στην Robinhood είναι ότι έχεις την δυνατότητα των κρυπτονομισμάτων σε σχέση με άλλες πλατφόρμες. Κατά τα άλλα δεν έχει ένα ευρύ φάσμα αγορών.

• #24081 Απάντηση
      Νικήτας
      Επισκέπτης

Είχα ένα πρόβλημα με τον λογαριασμό μου και προσπάθησα να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών, δυστυχώς δεν μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους γιατί δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα ούτε μέσω τηλεφώνου ούτε livechat μόνο μέσω e-mail. Καθυστερήσαν 3 μέρες να μου απαντήσουν.

• #24083 Απάντηση
      Σάββας
      Επισκέπτης

Είναι μια πολύ γνωστή Αμερικάνικη πλατφόρμα και από τις καλύτερες. Έχει γρήγορη εκτέλεση παραγγελίας, χαμηλές προμήθειες και spreads.

• #2770 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #24085 Απάντηση
      Μηνάς
      Επισκέπτης

Είναι αρκετά διάσημη η Robinhood και είδα στο διαδίκτυο αρκετά θετικά σχόλια. Αποφάσισα και εγώ λοιπόν να δοκιμάσω να ενεργοποιήσω έναν πραγματικό λογαριασμό και βγήκα κερδισμένος. Μέχρι στιγμής όλα καλά, η ανάληψη δεν καθυστερεί πολύ.

Επισκόπηση 6 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: Robinhood
Οι πληροφορίες σας: