• Αυτό το θέμα έχει 6 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 μήνες, 1 εβδομάδα πριν από τον χρήστη Σταύρος.
Επισκόπηση 4 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Λουκάς
      Επισκέπτης

Δεν εμπιστεύομαι τα χρήματα μου σε μια εταιρεία που δεν έχει κανονισμούς. Η Nordfx, από προσωπική εμπειρία σας το λέω είναι μια πλατφόρμα fake.

• #22233 Απάντηση
      Παύλος
      Επισκέπτης

Δοκίμασα να επενδύσω σε αυτήν την πλατφόρμα γιατί μου την συνέστησαν. Θα πω τα χειρότερα, οι αναλήψεις που είναι και το πιο σημαντικό, είναι πάρα πολύ αργές περιμένω αρκετές μέρες και ακόμα τίποτα.

• #22235 Απάντηση
        Ανδρέας
        Επισκέπτης

Θα συμφωνήσω μαζί σου Παύλο, είμαι στην ίδια θέση μαζί σου. Δεν ξέρω πως πήρα την απόφαση να ανοίξω έναν λογαριασμό εδώ.

• #22243 Απάντηση
          Παύλος
          Επισκέπτης

Εγώ δεν καταλαβαίνω, είμαι πολύ έμπειρος στις επενδύσεις πως μπορώ να πιστέψω εταιρείες που εδρεύουν στο Mariutius και στο Rep του Βανουάτου. Είναι όλες ψεύτικες χρηματοοικονομικές εταιρείες.

• #2662 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #22246 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Η NordFX είναι μια από τις χειρότερες πλατφόρμες. Μην επενδύσετε, αδίκως κόπος.

• #22248 Απάντηση
      Σταύρος
      Επισκέπτης

Η NordFX σου προσφέρει δωρεάν έναν demo λογαριασμό χωρίς ημερομήνια λήξεις. Όλα κάλα μέχρι εδώ, όμως από την στιγμή που είναι άνεργος για περισσότερες από 14 μέρες, ακυρώνεται αυτόματα. Δεν μου φαίνεται πολύ λογικό. Καλύτερα να είναι 30 μέρες δωρεάν πάρα να σου λένε δεν έχει ημερομήνια λήξεις.

Επισκόπηση 4 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: NordFX
Οι πληροφορίες σας: