Επισκόπηση 10 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Ἀχιλλεύς
      Επισκέπτης

Δεν είναι πολλοί άνθρωποι που γνωρίζουν αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία διότι είναι Αμερικάνικη αλλά είναι αρκετά χρόνια στην αγορά. Πρέπει να επενδύσεις ένα υψηλό κεφάλαιο για να έχεις την βοήθεια ενός οικονομικού συμβούλου όπου θα σου κάνει σεμινάρια και webinar.

• #6524 Απάντηση
      Αντρέας
      Επισκέπτης

Λυπάμαι που η interactivebrokers δεν δίνει την δυνατότητα να επενδύσουμε στα κρυπτονομίσματα. Ωστόσο αυτή την στιγμή δεν υπάρχει μεγάλη κινητικότητα στην αγορά των κρυπτονομισμάτων, επομένως είμαι πιο πολύ επικεντρωμένος στους τίτλους.

• #6580 Απάντηση
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

Εγώ είμαι πελάτης της interactivebrokers εδώ και δυο χρόνια και μπορώ να πώ οτι έχω πάρει τις καλύτερες υπηρεσίες σε σχέση με άλλες πλατφόρμες. Η πληρώμη γίνεται πολύ γρήγορα και η εξυπηρέτηση πελατών είναι πολύ καλή. Θα το συνιστούσα επίσης και στους φίλους μου.

• #6633 Απάντηση
      Ιωάννης
      Επισκέπτης

Η εξυπηρέτηση πελατών της Interactivebrokers μπορεί να βελτιωθεί περισσότερο. Αλλά η εκτέλεση είναι εξαιρετική , και έχει μια μεγάλη διάχυση . Εγώ επενδύω στο FOREX και σε μετοχές. Μέχρι στιγμής όλα είναι εντάξει, μου επιτρέπει να έχω ένα ικανοποιητικό κέρδος.

• #6697 Απάντηση
      Βασίλειος
      Επισκέπτης

Είναι μια από τις καλύτερες εταιρείες που έχουν κερδίσει και πολλά βραβεία Δεν είχα κάποιο πρόβλημα μαζί τους και έχει ένα πολύ καλό γραφικό της πλατφόρμας και με έναν υψηλό αριθμό αγοράς.

• #24689 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Λόγω της κατάστασης που έχει δημιουργηθεί, έχουμε αρκετό χρόνο στο να κάνουμε επενδυτικές κινήσεις σταθερές και σωστές. Κατά την άποψη μου πρέπει να διαλέξεις κάλες πλατφόρμες και αυτή είναι μια από αυτές.

• #24691 Απάντηση
      Μηνάς
      Επισκέπτης

H InteractiveBrokers είναι μια από τις πιο διάσημες και γνωστές πλατφόρμες που υπάρχουν στην Αμερική. Το μόνο που θα ήθελα να πω είναι ότι έχουν υψηλές προμήθειες και spreads. Κατά τα άλλα είναι πάρα πολύ καλή χρηματοοικονομική εταιρεία και αξίζει να επενδύσεις.

• #2803 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #24698 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

Δεν είναι πολύ εύκολη στην χρήση της η πλατφόρμα για αρχάριους επενδυτές, όμως για επαγγελματίες είναι καταπληκτική. Έχει ένα ευρύ φάσμα αγορών στο να διαλέξεις εκεί που θεωρείς θα σου φέρει περισσότερα κέρδη.

• #24696 Απάντηση
      Παύλος
      Επισκέπτης

Με την εξυπηρέτηση πελατών έχεις πολλούς τρόπους επικοινωνίας μέσω τηλεφώνου, chat και email. Είναι γρήγοροι στις απαντήσεις τους και διαθέσιμοι 24/6. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος μαζί τους.

• #24694 Απάντηση
      Γιώργος
      Επισκέπτης

H InteractiveBrokers είναι μια από τις καλύτερες πλατφόρμες άλλα με την κατάσταση που έχει δημιουργηθεί την τελευταία εβδομάδα στην Αμερική, οι εκλογές και η κατάσταση του Trump δεν είναι και η καλύτερη εποχή στο να επενδύσεις. Θα περιμένω λίγο καιρό και θα συνεχίσω να επενδύσω.

Επισκόπηση 10 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: InteractiveBrokers
Οι πληροφορίες σας: