• Αυτό το θέμα έχει 13 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 1 μήνα πριν από τον χρήστη Σταύρος.
Επισκόπηση 12 απαντητικών νημάτων

IG Group

This section is dedicated to commenting or sharing your thoughts on IG Group or www.ig.com online investment platform. You can write your experience for this broker www.ig.com. This way you will be able to help all those who want to invest with this platform.
Is IG Group a platform that meets your needs?
Is www.ig.com a serious platform?
What are the licenses available to IG Group?
What commissions does IG Group offer?

Please comment, to help all WallStreet-Blog.com visitors

• Συντάκτης
      Ευγένιος
      Επισκέπτης

Είναι μια από τις πιο διαφημιζόμενες και καλύτερες χρηματοοικονομικές εταιρείες . Πολλοί φίλοι και γνωστοί μου επενδύουν σε αυτήν την πλατφόρμα και έχουν αρκετά κέρδη

• #6531 Απάντηση
      Άγγελος
      Επισκέπτης

Θέλω να επισημάνω κάτι , επενδύοντας 100 ευρώ δεν μπορείς να περιμένεις να κερδίσεις χιλιάδες ευρώ. Μην πιστεύτε στα παραμύθεια που σας λένε τηλεφωνόντας σας και σας υπόσχονται τέτοια πράγματα, αυτοί σας απατούν. Σας συμβουλεύω να επενδύσετε σε μια πλατφόρμα όπως είναι η IG που είναι εξουσιοδοτημένη και σοβαρή.

• #6532 Απάντηση
        Νικόλαος
        Επισκέπτης

Είναι αλήθεια και θα ήθελα να επισημάνω οτι οι οκονομικοί σύμβουλοι δεν σας ακολουθούν όταν έχεις επενδύσει ένα μικρο κεφάλαιο. Πρέπει να επενδύσεις ένα μεγάλο ποσοστό χρημάτων για να έχεις έναν σύμβουλο ή την πορεία σχηματισμού.

• #6556 Απάντηση
      Χριστός
      Επισκέπτης

Εγώ έχω ανοίξει έναν λογαριασμό στην IG Markets εδώ και δύο χρόνια, διβάζοντας όμως τα θετικά σχόλια αποφάσισα να τον ενεργοποιήσω πρίν απο 6 μήνες. Σας ευχαριστώ διότι απο αυτά τα θετικά σχόλια εγώ έχω μια επιτυχής αγορά , χώρις να αφήσω βεβαία τον διαχειριστή μου στην ακρή , για όλη την βοήθεια που μου έδωσε. Μια έμπιστη πλατφόρμα.

• #6693 Απάντηση
      Σπύρο
      Επισκέπτης

Κατά την άποψη μου είναι μια πολύ καλή πλατφόρμα.

• #6756 Απάντηση
      Βίκτωρ
      Επισκέπτης

Ψάχνω πληροφορίες σε διαφορετικά φόρουμ και ευχαριστώ αυτό το φόρουμ για τις πληροφορίες, απόψεις και τα σχόλια των εμπόρων που με βοήθησαν να κάνω την σωστή επιλογή.

• #21338 Απάντηση
      Αργύρης
      Επισκέπτης

Όπως κάθε χρηματοοικονομική εταιρεία και αυτή έχει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα της Δεν θεωρώ ότι δεν προσφέρει αρκετά ώστε να επενδύσεις εδώ, εγώ έχω αρκετά χρόνια που έχω έναν πραγματικό λογαριασμό και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

• #5252 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #21346 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να σχολιάσω την υποστήριξη πελατών διότι δεν είναι τόσο εξυπηρετική. Αντιμετώπισα ένα πρόβλημα με τον τραπεζικό μου λογαριασμό και δεν μου λύσαν το πρόβλημα, έπρεπε να περιμένω αρκετά για να το διαβεβαιώσουν. Όμως σε γενικό πλαίσιο μπορώ να πω ότι η πλατφόρμα είναι καλή.

• #21348 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Δοκίμασα στην αρχή έναν demo λογαριασμό για να δω πως λειτουργεί. Η πλατφόρμα είναι εύκολη στην χρήση της οπότε πολύ γρήγορα άνοιξα έναν πραγματικό λογαριασμό.

• #21354 Απάντηση
      Βαλεντίνα
      Επισκέπτης

Έχω καιρό που επενδύω στην πλατφόρμα IG μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι με έχει βολέψει διότι έχει ένα τεράστιο εύρος αγορών. Μέχρις στιγμής είμαι αρκετά ικανοποιημένος.

• #21350 Απάντηση
      Οδυσσέας
      Επισκέπτης

Αυτή η πλατφόρμα μου έχει στείλει αρκετά μηνύματα στην ηλεκτρονική μου διεύθυνση και τότε έψαξα να μάθω. Είδα πολύ θετικά σχόλια στο διαδίκτυο για την IGgroup. Η πρώτη μου επένδυση οπού με συμβούλεψε ο οικονομικός σύμβουλος ήταν πολύ σωστή κίνηση.

• #21352 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Είναι από τις πιο γνωστές πλατφόρμες, έχει αρκετά χρόνια στο διαδικτυακό εμπόριο. Επισημάνω ότι τα spreads είναι λίγο υψηλά, αυτό πιστεύω και ευελπιστώ να το καλυτερεύσουν.

• #21356 Απάντηση
      Σταύρος
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να πω ότι η IG είναι η καλύτερη χρηματοοικονομική εταιρεία. Είναι εξουσιοδοτημένη και έχει ένα εύρη χάσμα αγορών.

Επισκόπηση 12 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: IG Group
Οι πληροφορίες σας: