• Αυτό το θέμα έχει 15 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 1 μήνα, 1 εβδομάδα πριν από τον χρήστη Σωκράτης.
Επισκόπηση 14 απαντητικών νημάτων

FXPro

This section is dedicated to commenting or sharing your thoughts on FXPro or www.fxpro.com online investment platform. You can write your experience for this broker www.fxpro.com. This way you will be able to help all those who want to invest with this platform.
Is FXPro a platform that meets your needs?
Is www.fxpro.com a serious platform?
What are the licenses available to FXPro?
What commissions does FXPro offer?

Please comment, to help all WallStreet-Blog.com visitors

• Συντάκτης
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν είναι μια έμπιστη εταιρία και αν έχετε αντιμετωπίσει προβλήματα κατά την ανάληψη χρημάτων. Ευχαριστώ

• #7078 Απάντηση
        Μάρκος
        Επισκέπτης

Δεν είχα κανένα πρόβλημα μαζί τους και περίεργος ούτε καν με τους συμβούλους. Όταν συνεργαζόμουνα με την 24option άλλαξα δυο συμβούλους επειδή αυτοί ήταν πολύ αλαζονικοί και μόνο με ανάγκαζαν να επενδύσω πιο πολλά λεφτά στην.

• #7094 Απάντηση
      Νικόλας
      Επισκέπτης

Αυτήν την περίοδο κάνω συναλλαγές με δυο σοβαρές πλατφόρμες όπως την FxPro και την plus500. Ο σύμβουλος της FxPro με βοηθάει με τις επαγγελματικές του προτάσεις σε ποια αγορά να κινηθώ. Εν τω μεταξύ οι ειδήσεις και οι πληροφορίες που μου δίνουν τις ασκώ και σε αυτήν την πλατφόρμα όμως το μεγαλύτερο κεφάλαιο το έχω σ’ αυτήν την εταιρία, την FxPro.

• #7041 Απάντηση
      Γιάνης
      Επισκέπτης

Ασχολούμαι με αυτήν την διαδικτυακή πλατφόρμα για πάνω από ένα χρόνο. Διακρίνεται από τις άλλες πλατφόρμες για δυο βασικούς λόγους. Πρώτον επειδή δεν σας ενοχλούν καλώντας ή επιμένοντας να κάνετε άλλες επενδύσεις διαφορετικά από ό, τι άλλες πλατφόρμες. Δεύτερον επειδή έχει εξαιρετική ταχύτητα στην εκτέλεση εργασιών και την ανάληψη χρημάτων.

• #7022 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Είναι απο τις λίγες εταιρίες που δεν με έχουν ενοχλήσει με τηλεφωνήματα για να επενδύσω μαζί τους. Μου έδωσαν μια λεπτομερής παρουσίαση σχετικά με τη λειτουργία της διεθνούς χρηματιστηριακής επένδυσης. Προς το παρόν είμαι πολύ ικανοποιημένος και ασχολούμαι σ’ ένα οικονομικό πρόγραμμα.

• #7059 Απάντηση
      Κώστας
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να γνωρίσω καιρό πριν την FxPro. Θα είχα επωφεληθεί από την αύξηση της αξίας του bitcoin στο τέλος του 2017 και θα είχα κερδίσει αρκετά χρήματα. Επίσης ο σύμβουλος που με ακολουθεί είναι πολύ καλός και ευγενικός, και με βοηθάει πολύ στην αύξηση του λογαριασμού μου. Με έμαθε πώς να χρησιμοποιώ διαφορετικές στρατηγικές, εργαλεία και να διαβάζω μια τεχνική ανάλυση. Ετοιμαστείτε για πολύ καλές ειδήσεις , και να τις αξιοποιήσετε αυτές.

• #21532 Απάντηση
      Ισίδωρος
      Επισκέπτης

Μπορείτε να ανταλλάξετε CFD σε ένα ευρύ φάσμα μέσων, όπως δημοφιλή ζεύγη FX , Δείκτες, Μέταλλα, Ενέργειες και Μετοχές. Έχει χαμηλά spread και προμήθειες ώστε να επωφεληθείτε στο να επενδύσετε όσο θέλετε.

• #21534 Απάντηση
      Ανέστης
      Επισκέπτης

Οι διαχειριστές λογαριασμών είναι πάρα πολύ κάλοι και επαγγελματίες μπορώ να πω. Εγώ επειδή δουλεύω αρκετά και δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο, μου συνέστησαν λοιπόν να κατεβάσω την εφαρμογή MT4 στο κινητό μου ώστε να μπορώ να βλέπω συνεχεία οπού και να είμαι τα νέα της ημέρας και ποιες είναι οι καλύτερες συναλλαγές που μπορώ να κάνω.

• #21536 Απάντηση
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

Για πολλά χρόνια συναλλάσσομαι με την FxPro και είμαι πραγματικά ικανοποιημένος με αυτήν την εμπειρία. Η ανάληψη κερδών είναι πολύ γρήγορη. Είναι μια αξιόπιστη και εξουσιοδοτημένη χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #21538 Απάντηση
      Δημοσθένης
      Επισκέπτης

Έψαξα στο διαδίκτυο διάφορες πληροφορίες για την Fx Pro και παντού είχε θετικά σχόλια επίσης είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία με πάρα πολλά βραβεία. Βεβαίως αυτό είναι πάρα πολύ θετικό για μια πλατφόρμα για να επενδύσεις με σιγουριά.

• #21540 Απάντηση
      Ελένη
      Επισκέπτης

Δεν θα άλλαζα σε καμιά περίπτωση την FxPro με καμιά άλλη χρηματοοικονομική εταιρεία. Πιστεύω έχω κάνει την καλύτερη επιλογή που έχω αναθέσει τα χρήματα μου εδώ.

• #2600 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #21542 Απάντηση
      Κοσμάς
      Επισκέπτης

Σήμερα πηγαίνοντας για την δουλειά. Άκουσα κάποιους στο λεωφορείο να μιλάνε για διαδικτυακές επενδύσεις και μου κίνησε το ενδιαφέρον. Τότε τους ρώτησα για την πλατφόρμα FxPro που ανέφεραν, την σχολιάσαν πάρα πολύ θετικά. Μπήκα λοιπόν στο διαδίκτυο έψαξα διάφορες πληροφορίες και ανυπομονώ να αρχίσω τις επενδύσεις.

• #21544 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Έχω αρκετά χρόνια στον χώρο των διαδικτυακών επενδύσεων, μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι από τις καλύτερες πλατφόρμες. Σου επιτρέπει να συναλλάσσεσαι με forex και cfd. Η προβολή συναλλαγών με βοηθά πολύ με την ανάλυση της αγοράς.

• #21546 Απάντηση
      Ραφαήλ
      Επισκέπτης

Δεν θέλω να σχολιάσω πολλά. Δεν χρειάζεται περιττά λόγια. Είναι εξαιρετική. Σας συνιστώ όλους να επενδύσετε χωρίς αμφιβολία.

• #21548 Απάντηση
      Σωκράτης
      Επισκέπτης

Σε πολλές πλατφόρμες έχω καταλάβει ότι η εξυπηρέτηση πελατών δεν έχει πολλές διαθέσιμες γλώσσες και δυστυχώς μια από αυτές είναι και η ελληνική. Στην FXpro βρήκα αυτό που έψαχνα, μπορώ να επικοινωνήσω μαζί τους στην ελληνική γλώσσα Είναι εξαιρετικοί, γρήγοροι και πολύ ευγενικοί στις ερωτήσεις που τους θέτω. Διαθέσιμοι 24/7.

Επισκόπηση 14 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: FXPro
Οι πληροφορίες σας: