• Αυτό το θέμα έχει 6 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 1 έτος πριν από τον χρήστη Αιμίλιος.
Επισκόπηση 6 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Κυριάκος
      Επισκέπτης

Με τον καιρό η FusionMarkets βελτιώνει όλο και περισσότερο τις υπηρεσίες της. Την συνιστώ σε όλους τους νέους επενδυτές και όχι μονό.

• #21413 Απάντηση
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

Είναι μια άριστη πλατφόρμα. Θα ήθελα όμως να επισημάνω ότι έχει ένα περιορισμένο εύρος αγορών.

• #21415 Απάντηση
      Πάρις
      Επισκέπτης

Ξεκίνησα να επενδύω στο fusionmarkets μετά από κάποιες άσχημες εμπειρίες που είχα. Η υποστήριξη πελατών είναι εξαιρετική. Μου δοθήκαν κάποιες συμβουλές που με βοήθησαν αρκετά στο να ανακτήσω ένα κάλο μέρος αυτών που είχα χάσει.

• #21417 Απάντηση
      Αφροδίτη
      Επισκέπτης

Κατά την δική μου άποψη, δεν είχα ποτέ προβλήματα με την εκτέλεση παραγγελίας. Είναι μια αξιόπιστη χρηματοοικονομική εταιρεία και την εμπιστεύομαι.

• #2617 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #21419 Απάντηση
      Ρήγας
      Επισκέπτης

Η εγγραφή είναι πάρα πολύ γρήγορη και ο σύμβουλος μου δίνει πάρα πολύ χρήσιμες πληροφορίες. Είναι μια Αυστραλιανή πλατφόρμα με πολύ κάλες υπηρεσίες.

• #21421 Απάντηση
      Αιμίλιος
      Επισκέπτης

Η Fusion Market με έχει βολέψει αρκετά διότι έχει χαμηλά spreads και προμήθειες. Έχω και σε άλλες χρηματοοικονομικές εταιρείες λογαριασμό, άλλα μπορώ να πω ότι αυτή είναι μια σοβαρή πλατφόρμα.

Επισκόπηση 6 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: Fusion Markets
Οι πληροφορίες σας:

Ακύρωση