• Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 μήνες πριν από τον χρήστη Χρήστος.
Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων

Exness

This section is dedicated to commenting or sharing your thoughts on Exness or www.exness.com online investment platform. You can write your experience for this broker www.exness.com. This way you will be able to help all those who want to invest with this platform.
Is Exness a platform that meets your needs?
Is www.exness.com a serious platform?
What are the licenses available to Exness?
What commissions does Exness offer?

Please comment, to help all WallStreet-Blog.com visitors

• Συντάκτης
      Άγγελος
      Επισκέπτης

Είχα αρκετές εμπειρίες μπορώ να πω στον χώρο των διαδικτυακών επενδύσεων, σε σχέση με άλλες πλατφόρμες υπάρχει μεγάλη διάφορα στην προσέγγιση. Επένδυσα και αποσύρθηκα χωρίς κανένα πρόβλημα.

• #2057 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #20921 Απάντηση
      Κοσμάς
      Επισκέπτης

Η εμπειρία στο exness είναι αρκετά θετική. Μου κίνησε το ενδιαφέρον ότι είναι χορηγός της Real Madrit και είμαι τρελός φαν. Οπότε δοκίμασα να επενδύσω αφού έχει και ένα ευρύ φάσμα χρηματοπιστωτικών αγορών.

• #20923 Απάντηση
      Ραφαήλ
      Επισκέπτης

Είμαι λίγο δυσαρεστημένος με την πλατφόρμα έχω λογαριασμό εδώ άλλα σε σχέση με άλλες χρηματοοικονομικές εταιρείες δεν μου στέλνουν τα νέα της ημέρας. Πιστεύω ότι αυτό είναι ένα μεγάλο μειονέκτημα.

• #20943 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία που προσφέρει βίντεο για όσους είναι αρχάριοι. Με βοήθησαν αρκετά αυτά τα μαθήματα να βελτιώσω τις τεχνικές μου παρόλο που είμαι ανεξάρτητος επαγγελματίας.

• #20945 Απάντηση
      Χρήστος
      Επισκέπτης

Στην αρχή εγγράφηκα ενεργοποιώντας έναν demo λογαριασμό για να ελέγξω τη λειτουργικότητα της πλατφόρμας. Επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να συνεννοηθώ γιατί δεν έχουν την ελληνική γλώσσα ως επιλογή. Είμαι σε δίλημμα αν θα ενεργοποιήσω έναν πραγματικό λογαριασμό.

Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: Exness
Οι πληροφορίες σας: