• Αυτό το θέμα έχει 16 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 1 μήνα, 1 εβδομάδα πριν από τον χρήστη Δανάη.
Επισκόπηση 14 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Θεμιστοκλής
      Επισκέπτης

Βλέπω πολλά σχόλια και απόψεις. Ωστόσο, σε σύγκριση με άλλες εταιρείες, αυτή η εταιρεία είναι πραγματικά ανώτερη. Έχει χαμηλές χρεώσεις, και έχει υψηλότερη λειτουργική τεχνολογία από άλλες. Δεν τον γνωρίζουν όλοι ως σύμβουλο αλλά ως πελάτη της eToro θα ήθελα να πάρω την πρωτοβουλία και να αφήσω αυτό το σχόλιο σε όλα όσα έχει κάνει αυτός ο σύμβουλος.

• #6941 Απάντηση
        Βαγγέλης
        Επισκέπτης

Είναι αλήθεια, είναι λίγοι αυτοί που την γνωρίζουν αν και είναι ένας από τις πρώτες εταιρείες που εισήλθαν στην επενδυτική αγορά.

• #6762 Απάντηση
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

Είναι μια πολύ καλή χρηματοοικονομική εταιρεία και πολύ επαγγελματική. Αυτό που την κάνει να διαφέρει από τις άλλες εταιρείες είναι ότι εξασφαλίζει το “copy trader’. Έχω μάθει πολλές στρατηγικές και τεχνικές λειτουργίες βλέποντας πως λειτουργούν έμποροι επαγγελματίες. Σας την συνιστώ ανεπιφύλαχτα.

• #6782 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Τελευταία έχει τύχει να ακούσω πολλά γύρω από την εταιρεία etoro. Το μεγαλύτερο ποσοστό έχουν σχολιάσει θετικά, λόγω της εμπειρίας που έχουν με αυτήν την εταιρεία. Πιστεύω όταν θα έχω ένα κεφάλαιο να επενδύσω σκέφτομαι να διαλέξω αυτήν την εταιρεία. Έχω την εντύπωση ότι είναι αρκετά καλή.

• #6912 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Επιτέλους μια εταιρεία που έχει ραδιογραφήματα σωστά και δεν σας εξαπατούν με την τιμή της αγοράς. Η etoro είναι η καλύτερη πλατφόρμα. Οι αναλήψεις είναι σχολαστικές και γρήγορες χωρίς προβλήματα. Το προτείνω σε όλους.

• #7118 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Η εταιρεία είναι πολύ καλή μόλις έκανα την πρώτη μου ανάληψη και δεν μου τα καθυστέρησαν. Πιο πριν είχα αντιμετωπίσει πολλές φορές προβλήματα με άλλες εταιρείες για την ανάληψη χρημάτων από τον λογαριασμό ή μου συνέβαινε να μην μου τα επέστρεφαν ποτέ.

• #21876 Απάντηση
      Νικηφόρος
      Επισκέπτης

Κατά την άποψη μου, η etoro είναι η καλύτερη επιλογή που μπορεί να κάνει ένας επενδυτής. Υπάρχουν αρκετά έμπειροι έμποροι, που σκέφτονται πως να επενδύσεις σωστά χωρίς να είσαι εσύ πιεσμένος για κάτι τέτοιο Με την βοήθεια του copytrader φυσικά.

• #21878 Απάντηση
      Σέργιος
      Επισκέπτης

Παρέχει μια μεγάλη ποικιλία επενδύσεων, ώστε ο καθένας μας να έχει την επιλογή να επενδύσει σε αυτό που θέλει Έχεις την επιλογή του copytrader για νέους και αρχάριους επενδυτές.

• #21880 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Συναλλάσσομαι αρκετά χρόνια στην Etoro μια από τις πιο διάσημες χρηματοοικονομικές εταιρείες. Είμαι πολύ ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες που παρέχει.

• #21882 Απάντηση
      Άγγελος
      Επισκέπτης

Είδα τόσο θετικά και κάλα σχόλια για αυτήν την πλατφόρμα, έτσι μου γεννήθηκε η ιδέα να δοκιμάσω να επενδύσω και εγώ. Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ, πρέπει να ανοίξω έναν πραγματικό λογαριασμό για να επωφεληθώ έναν λογαριασμό demo;

• #21884 Απάντηση
        Λουκάς
        Επισκέπτης

Γεια σου, δεν είναι απαραίτητο να ενεργοποιήσεις έναν πραγματικό λογαριασμό ώστε να επωφεληθείς τον demo. Μπορείς να τον δοκιμάσεις και δωρεάν. Πιστεύω ότι θα θέλεις από μονός σου, σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα να ενεργοποιήσεις έναν πραγματικό λογαριασμό διότι είναι από τις καλύτερες πλατφόρμες.

• #21888 Απάντηση
      Ηλιάνα
      Επισκέπτης

Είναι μια φανταστική πλατφόρμα συναλλαγών. Πολύ εύκολη στην χρήση της. Γρηγόρη εκτέλεση παραγγελιών.

• #21890 Απάντηση
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

Χαμηλά spreads και προμήθειες όμως υψηλή χρέωση στην ανάληψη, είναι όμως μια τόσο διεθνής πλατφόρμα που σου παρέχει πολλές υπηρεσίες οπότε αξίζει πιστεύω.

• #2637 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #21893 Απάντηση
      Χρήστος
      Επισκέπτης

Σου προσφέρει κάτι απίστευτο, την αντιγραφή στρατηγιών άλλων έμπορων το “copytrader” δωρεάν. Είναι ότι καλύτερο να μπορείς να επικοινωνείς με έμπειρους επενδυτές να ανταλλάσσετε απόψεις για τις στρατηγικές που θα ακολουθήσετε ώστε να βγείτε με αρκετά κέρδη όλοι. Δοκιμάστε να δημιουργήσετε έναν πραγματικό λογαριασμό και πιστέψτε με θα μείνε πολύ ευχαριστημένοι.

• #21895 Απάντηση
      Αλκιβιάδης
      Επισκέπτης

Έκανα την πρώτη ανάληψη και είμαι δυσαρεστημένος που έχουν 25$ χρέωση για κάθε ανάληψη αυτό είναι ένα μεγάλο μειονέκτημα. Κατά τα άλλα όμως είναι μια καταπληκτική πλατφόρμα.

• #21897 Απάντηση
      Δανάη
      Επισκέπτης

To Etoro κάνει την εμπειρία συναλλαγών μου ευχάριστη και ασφαλή. Μια από τις top5 καλύτερες πλατφόρμες που υπάρχουν προς στιγμή.

Επισκόπηση 14 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: eToro
Οι πληροφορίες σας: