• Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 μήνες πριν από τον χρήστη Απόστολος.
Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων

• Συντάκτης
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Καλησπέρα σας, η Cobra Trading είναι μια πάρα πολύ καλή πλατφόρμα απλά δεν είναι όλα για όλους έτσι και αυτή απευθύνεται σε επαγγελματίες επενδυτές. Οπότε θεωρώ τα αρνητικά σχόλια άσκοπα. Το μόνο που θα ήθελα να βελτιώσουν είναι την πλατφόρμα mt4 που δεν την έχουν καθόλου.

• #24014 Απάντηση
      Γιώργος
      Επισκέπτης

Θα σας πρότεινα εάν δεν είστε ενημερωμένοι σωστά ή εάν είστε ακόμα αρχάριοι να μην δοκιμάσετε να επενδύσετε εδώ. Είναι μια πλατφόρμα που είναι για επαγγελματίες επενδυτές και που μπορούν να καταθέσουν μεγάλα κεφάλαια. Σας το λέω από προσωπική μου εμπειρία, δεν έχει επιλογές στρατηγικής και δεν έχει εύρη φάσμα αγορών.

• #2757 Απάντηση
      Wallstreet Blog
      Keymaster
    • #24016 Απάντηση
      Λάζαρος
      Επισκέπτης

H CobraTrading είναι μια πλατφόρμα με περιορισμένο εύρος αγορών και ούτε πολλές επιλογές στρατηγικής. Ψάχνοντας για αυτήν είδα και θετικά και αρνητικά σχόλια, βέβαια αυτό που με εξέπληξε περισσότερο είναι ότι δεν έχει συμβαδίσει καθόλου με την τεχνολογία.

• #24018 Απάντηση
      Θεμιστοκλής
      Επισκέπτης

Είμαι ένας άνθρωπος που γενικώς έχω πολλούς στόχους στην ζωή μου. Επένδυσα εδώ με την προϋπόθεση ότι εφόσον επενδύω μεγάλα κεφάλαια θα έχω μεγάλα κέρδη, αλλά δυστυχώς δεν ισχύει καταρχάς η μόχλευση είναι πολύ χαμηλή και οι προμήθειες διαφοροποιούνται αναλόγως το ποσό που επενδύεις. Δεν με ικανοποίησε καθόλου και ευτυχώς αποχώρησα πολύ γρήγορα.

• #24020 Απάντηση
      Απόστολος
      Επισκέπτης

Είμαι ένας πελάτης για πάνω από ένα μίση χρόνο και είναι πάρα πολύ επαγγελματίες, είναι μια πλατφόρμα που έχει κανόνες και μπορείς να εμπιστευτείς στο έπακρο τα χρήματα σου, συναλλάσσομαι με μεγάλα χρηματικά ποσά οπότε είναι αυτό που έψαχνα.

Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: Cobra Trading
Οι πληροφορίες σας: